Co se týká osobního pohodlí doporučuji příjemný oděv a přezuvky.
Co se týká jídladrobné občerstvení je na místě většinou vyčarováno, k vašemu volnému užití  jsou rozličné čaje, kafe,  varná konvice k dispozici. Většinou to dopadá tak, že každý něco přinese a dohromady zvnikne voňavá hostina která poslouží pro doplnění energie při tvorbě

A k tvoření vše je na místě ale ostrých nůžek není nikdy dost a pokud máte své oblíbené šití vezměte ho s sebou. Budete mít alespoň po ruce stále svou jehlu a nebudete ji muset hledat ve vesmírném barevném chaosu, který vždy systematicky vzniká v erárním šití.

Pokud máte představu své bytosti a najdete doma něco specifického co by vaše bytost měla mít zakomponováno do svého bytí, vezměte to s sebou. Můžete mít oblíbené oblečení které vám už není…krajku…knoflíky…kytičky do vlasů…příze….látku s vaším oblíbeným vzorečkem…nevím …cokoli …na místě je velké množství materiálů, i velmi nezvyklých látek ale každý jsme jiný…a každého vyjadřuje a přitahuje něco jiného. Tedy fantazii se meze nekladou…nemusíte si brát s sebou na workshop nic a může si vzít  cokoli vás napadne:)