Bytosti Slunce

14.02.2015 10:00

Foto z workshopu naleznete zde
Ráda bych Vás pozvala na první letošní workshop - s názvem Sluneční Bytosti,  který se bude konat  o víkendu 14 a 15. 2. 2015  v ateliéru na Veleslavíně oba dny od 10:00 do kdykoli se vám bude chtít....:)
Na Veleslavíně je toho času 8 míst k sezení u stolů a nově zrekonstruovaný prostor který pojme dalších 8 tvůrců - prostor je pojat jako čajovna ...sezení na polštářích a kobercích...vhodné pro děti a lidi jako jsem já, kteří raději tvoří na zemi než u stolu. Je nutno si závazně rezervovat na jeden či oba dny místo  na mailu chameleonka@vperleti.cz
A co budeme tentokrát tvořit....jako vždy cokoli si vysníte. Má idea je, že každá účastnice by si mohla domů odnést nějakou, v čarokrásnu těch společných dnů právě vylíhnutou, sluneční bytůstku, která ji pomůže přemostit v radosti zimu až k prvním roztančeným jarním dnům...toto je teď mé vnitřní téma....ale co kdo si vyčaruje, záleží samozřejmě na každém z nás. Pokud máte nějaký svůj sen, napište mi, pokusím se vám připravit vhodné korpusy a materiál.