Bytosti léta - tvůrčí prázdninový sabat - 6.8. a 7.8.

06.08.2016 10:00

Milé ženy, žínky, divnoženky, čarodějky a vílomilná stvoření…

Vlastně rozusmívaně doufám, že toto pozvání k mnohým z vás vůbec nedoputuje, protože jste někde v lukách s náručí plnou  kopretin a pusou fialkově sladkou od borůvek…šťastně rozevláté plné slunce větru a Země….a nebo si splýváte ve vlnách rybníků moří a oceánů…a na maily a město nemáte čas.

Ale kdyby přeci jen některá z vás střepinkou prázdnin uvízla v ulicích města…jsou jedny dveře a jimi lze na chvíli zmizet do pohádky …do náruče múz a tvůrčích vytržení… do chomáčků snů…

Ty dveře bych ráda  otevřela na začátku srpna pro vaši – naši -  rozličnou letní tvůrčí magii  a divotvorbu, povídání a hraní si s fantazií, barvou a tvary…

Tedy…6.8. a 7.8 si můžete přijít do ateliérku na Veleslavíně v Praze 6 vykouzlit třeba okřídlenou bytost léta  a začarovat do ní slunce pro zimní dny….– tvůrčí sabat se bude konat jako vždy od 10:00 hodin do 20:00 – či dokud budou síly tvůrčí nakloněny…. u mě v ateliérku na Veleslavíně. Rezervace místa nutná na mém mailu – chameleonka@vperleti.cz.  

Informace o workshopech naleznete na mých stránkách www.vperleti.cz

A ať už zavítáte či ne – přeji vám zázraky prokvetlý letní čas a ať vám žádná dešťová přeháňka nesmyje ze srdce úsměv.  Užijte si Bytí!

s láskou Chami Peer – Tereza