Vílo-tvorné krabičky

Pokud máte chuť vyčarovat si svojí vlastní magickou bytůstku a nebo hledáte dárek s duší pro někoho blízkého, možná vás potěší možnost získat vílo-tvornou krabičku.

Krabička obsahuje s láskou a citem připravené komponenty, ze kterých si budete moci vyčarovat osobní panenku, šátečkovou vílu, elfíka, skřítka, draka…a vložit do ní své přání či tajemství.

V krabičce najdete ušitou a vytvarovanou hlavičku (podle vašeho přání), ručně barevné šátky, příze či vlny na vlásky, krajku či jinou ozdobu na okrášlení. Dále je přiložen jednoduchý návod, jak vše ladně spojit v šátečkovou bytost.

Návod i krabička je tvořena tak, aby vyhověla potřebám jak malých tak velkých tvůrkyň. Na podrobnějším návodu se pracuje. nemá ještě tištěnou formu ale bude snad co nevidět alespoň v elektronické

Cena:


základní krabička - 450
krabička s drátěnou kostřičkou na přípravu víly s ručičkami je - 650  
krabička s drátěnou kostřičkou na přpravu celotělíčkové víly  - 880
krabička s drátěnou krostrou celotělíčkového draka s křídly - 880

 

Jukněte se pro inspiraci a představu na fotografie z workshopů a z mé tvorby a pokud máte chuť - vysněte si svou vlastní bytůstku. Napište mi svoji představu chameleonka@vperleti.cz a já se pokusím do odstínů, které si vyberete nabarvit a připravit šátky a přiložit hlavičku odpovídající vaší představě. (takže sny mi posílejte prosím například v tomto formátu - potřebuji říční vílu - bílé nebo modré vlásky a modré šátky - nebo - potřebuji fialového dráčka - šátečky od růžové do fialové hlavička také fialová - něco jako tady ten na vašich stránkách (a přiložit odkaz) .

 

Pokud toužíte po větší a složitější bytosti…ráda vás na některém svém workshopu provedu magickým procesem stroření.

Informace o workshopech 

Posílám usmívání do dnů a těším se na všechny světlonosné bytosti, které vám vzniknou pod rukama a udělají svět zase o kousek radostnějším místem k životu.

Chami Peer

chameleonka@vperleti.cz
https://www.facebook.com/chami.peer